Náš profil

V oblasti stlačeného vzduchu podnikáme 25 let. Díky dlouholeté činnosti v oboru disponujeme technickými znalostmi a zkušenostmi, znalostí trhu a v neposlední řadě také velmi kvalifikovanými pracovníky.

Právě proto jsme se rozhodli založit společnost, která se specializuje na techniku stlačeného vzduchu bez oleje. Pod tímto výrazem si můžete představit zejména:

  • bezolejové kompresory
  • sušení, filtraci a další úpravu stlačeného vzduchu vysoké kvality, také z kompresorů mazaných olejem
  • jednorázové či dlouhodobé měření těchto procesů, jejich vyhodnocování a případné hlášení stavu technické obsluze
  • revize tlakových nádob na stlačený vzduch, návrhy rozvodů stlačeného vzduchu, instalace zařízení a další související služby

Samozřejmostí je zajištění také kvalitního servisu zařízení na stlačený vzduch.

Cílem společnosti je poskytovat uživatelům, distributorům a výrobcům strojů a zařízení, kteří využívají stlačený vzduch, i další specifické služby. Těmi rozumíme například revize tlakových nádob na stlačený vzduch a měření stlačeného vzduchu v provozních podmínkách. Zajistíme Vám také školení, provozní plány tlakových zařízení a další související služby.

Pro splnění těchto cílů využíváme, mimo našich dlouhodobých zkušeností a špičkových pracovníků, pouze vysoce kvalitní a dlouhodobě vyzkoušené dodavatele všech zařízení na stlačený vzduch, které prodáváme. Můžeme tak garantovat vysokou spolehlivost a Vaši trvalou spokojenost.

Jsme přesvědčeni, že můžeme najít výborné řešení i pro Vás a Váš provoz se stlačeným vzduchem. Těšíme se na spolupráci a na kontakt s Vámi. Věříme, že vzájemnou spoluprací zjistíte, že naše krédo – solidnost, odbornost, loajalita k zadavateli – nejsou jen prázdná slova.

Jaromír Procházka
Jednatel společnosti

0 Kč
SKU:
Množství:

bekokat_2views_hi

flowmtr_model_detail_hi

graf_a_pc

grafy_2

 

Zaregistrujte se / Přihlašte se